Kokasauna tehnopark asub vahetult Tallinna piiri taga väljakujunenud Tänassilma tööstus- ja logistikapargi kõrval ning on sobiv kõigile tootmis-, lao- või muid äripindu vajavatele ettevõtetel. Tänassilma piirkond on end tõestanud efektiivse ärikeskkonnana siin juba tegutsevatele ettevõtetele, kus on võimalik ka tulevikus kasvada ja areneda.

Kokasauna tehnopark sobib ettevõtetele, kes hindavad kõrgelt läbimõeldud planeeringu ja taristu lahendusi, häid transpordiühendusi, tööjõu lähedust nii Tallinnast kui Saku ja Saue vallast ning häid naabreid ja koostööpartnereid ümbruskonnas tegutsevate ettevõtete näol. Kinnistud asuvad Tallinna linna piirist ca 1 km kaugusel, Tallinna ringteest ca 4 km kaugusel, Pärnu maanteest 0,3 km, Tallinna kesklinnast ca 14 km, Muuga sadamast ca 40 km ja nii Tallinna lennuväljast kui reisiterminalt ca 16 km kaugusel. 

Kokasauna tehnopargis on 5 tootmis- ja ärimaa sihtotstarbega kinnistut suurusega vahemikus 0,85-1,12 ha. Osasid kinnistuid on võimalik vajadusel ka liita (detailne info kinnistute infolehel). Igale kinnistule on võimalik ehitada kuni 2 kahe korruselist ja 12 meetri kõrgust tootmis- ja/või ärihoonet. Kinnistute piirile on toodud kõikide kommunikatsioonide (vesi, tuletõrjevesi, kanalisatsioon, elekter, sidekanalisatsioon, gaas) liitumispunktid ning välja on ehitatud tänavavalgustus, sõidu- ja kõnniteed ning mahasõidud kinnistutelt. Elektri madalpingega liitumine toimub ASiga Eesti Energia ampripõhiselt – kõigi kinnistute piirile on paigaldatud liitumiskilp peakaitsmega 3x160A.

Kokasauna tehnopargi arendamise ja müügiga tegeleb pikaajalise valdkonna kogemusega ehitusettevõte COMBICON. Lisaks kinnistute müügile on meilt võimalik tellida ka projekteerimis- ja ehitusteenuse korras Teile sobiv hoone(d) võtmed kätte meetodil. Vajadusel saame pakkuda ka paindlikke rendi lahendusi, kus täpselt Teie vajadustele vastav(ad) hoone(d) ehitatakse rätseptööna ning renditakse Teile pikaajalise rendilepingu alusel.

Personaalse hinnapakkumise ja detailse informatsiooni (DP põhijoonis ja seletuskiri, teede ja tehnovõrkude joonised, geoalus, katastriplaan ja muud olulised näitajad/andmed) saamiseks võtke palun ühendust:

KAUPO KOITLA

Juhatuse liige | Arendus
kaupo.koitla@combicon.ee | +372 5348 1668

www.kokasaunatehnopark.ee