Kokasauna äripark

10 septembril algasid Kokasauna põik 1 stock-office ehitustööd (3515 m2)


Vaata rohkem pilte siit  :


Ringi Äripark R13

9. augustil 2021 allkirjastasime projekteerimis-ehituslepingu Staadium Real Estate OÜ--ga Jüris, Kesk tee 2 // Ringi tee 13 büroo- ja laohoone rajamiseks . Ärihoone suurus on 7345 m2
 

Vaata rohkem pilte siit :


Nerostein laieneb

8 juunil 2021 sõlmiti COMBICON OÜ ja Nerostein OÜ vahel projekteerimise ja ehituse töövõtuleping tootmishoone 2 etapi 2400m2 juurdeehituse tegemise. 2018 aastal rajas COMBICON tehasele 1400m2 juurdeehituse. 

Skandinaavia turuliider  Nerostein OÜ toodab üle 400  töötasapinna komplekti nädalas.  Nerosteini suuremateks klientideks on IKEA, Nobia ning EPOQ.Pilguheit Adven Eesti AS-i kaasaegsesse kontorisse - 10 fotot

Adven Eesti AS-i uus ja kaasaegne büroo sai projekteeritud ja ehitatud vana tootmishoone kandekarkassil, millele anti uus elu. Sisearhitekt Marit Kruus sidus oma loovate ideede ja mitmete leidlike detailide abil ühtseks tervikuks Adveni nägemuse tänapäevasest rohelisest kontorist ning COMBICONi oskused neid teostada.Algas Kentmanni 28 kortermaja ehitus

Septembris 2020 algas Kentmanni 28 kortermaja ehitus. Tallinna südamesse, Kentmanni tänava viimasele vabale krundile rajatav elamu saab olema ehituslikult üks põnev väljakutse, kus lisaks 2-kordsele maa-alusele parklale ehitame peale 7. korrust luksuslikke kortereid. Uuri lähemalt www.kentmanni28.eeRamirent Modular Factory AS tootmishoone juurdeehitus

21. mail 2019 sõlmiti COMBICON OÜ ja Ramirent Modular Factory AS vahel projekteerimise ja ehituse töövõtuleping moodulhoonete tootmishoone juurdeehituse rajamiseks.


2017. aastal COMBICON OÜ poolt aadressil Gaasi tee 4 rajatud hoone saab 2020. aasta alguseks kõrvalolevale Gaasi tee 6 kinnistule juurde 4700 m2 tootmis- ja laopinda. Täiendavalt rajatakse Kütte tee 4 kinnistule 18 000 m2 suurusega asfaltbetoonkatendiga väliala.

Hoonet hakkab teenindama 4+2 5-tonnise tõstevõimega sildkraanat.

Tootmishoones toodetakse moodulsoojakuid. Rohkem infot modules.ramirent.eeRAUAMEISTER AS tootmishoone

COMBICON OÜ projekteerib ja ehitab ASile Rauameister uue kraanadega tootmishoone.

Rajatav tootmishoone võimaldab ASil Rauameister laiendada oma tootmistegevust 4500 m2 võrra. Rajatavat keevitus- ja monteerimishalli hakkab teenindama kokku 10 sildkraanat summarse tõstevõimega 150 tonni (2x25T + 4x20Tx4 +4x5T). Hoone valmimise aeg on planeeritud 2020. aasta algusesse.


AS Rauameistri põhitoodanguks on metallist hakkepuidu-, turba-, lubja jt transportöörid energiakeskustele ja puidutöötlemisettevõtetele, mida eksporditakse Aasiasse, Ameerikasse ja Euroopasse. Ettevõtte koostööpartneriteks on sellised suured tehnoloogiliste liinide valmistajad nagu Raumaster Oy, Foster Wheeler Co. ja Andritz-Ahlström Co. jt.
 

ECOBIRCH AS LAIENDUS

COMBICON OÜ ja ECOBIRCH AS sõlmisid projekteerimislepingu, mille raames COMBICON OÜ projekteerib 2000 aastal rajatud tootmishoonele juurdeehituse.

Töö eesmärgiks on luua eeldused olemasoleva hoone tootmishoone kiireks ja paindlikuks laiendamiseks etappide kaupa vastavalt ECOBIRCH AS võimalikele tootmismahtude suurenemisele ning tehnoloogilisele hooldusgraafikule.

ECOBIRCH toodab kase ja männi liimpuitkilpe ning sõrmjätkatud komponente. Kasest kilpide tootmismahu poolest on firma Baltimaade suurim. ECOBIRCH AS tootmismaht on ca 15 000 m³ liimpuitkilpi aastas.

Ettevõte kuulub kiiresti arenevasse puidutööstuskontserni COMBI GRUPP, mille aastakäive on ca 120 mln EUR

 

COMBICON OÜ laiendab Nerostein OÜ kivitööstust

14. märtsil 2018 sõlmiti COMBICON OÜ ja Nerostein OÜ vahel projekteerimise ja ehituse töövõtuleping Nerosteini kivitööstuse laiendamiseks Vatsla külas Harjumaal.

Lepingu raames COMBICON OÜ poolt teostatavad ehitustööd hõlmavad 1400 ruutmeetri suuruse tootmishoone juurdeehitust.


RAMIRENT BALTIC AS tootmishoone sildkraanade paigaldus

23. jaanuaril 2018 andis COMBICON OÜ ennetähtaegselt üle Ramirent Baltic AS ile uue tootmishoone ning algas Konecranes OÜ poolt nelja 5 tonnise tõstejõuga sildkraanade paigaldus. Täname kõiki koostööpartnereid kvaliteetse ja tähtaegselt tehtud tööde eest!ALGAS RAMIRENDI BALTIC AS TOOTMISHOONE EHITUS

23. augustil 2017 väljastati Ramirent Baltic AS uuele tootmishoonele ehitusluba ning nädal hiljem algasid juba ehitusobjektil mullatööd ning vundamentide rajamised. Pinnasetöid teostab Tref NORD AS, välistrasse paigaldab Viimsi Keevitus AS ning vundamendi rajab Kurmik AS.

COMBICON OÜ rajab Ramirendile tootmishoone

14. juunil 2017 sõlmiti COMBICON OÜ ja Ramirent Baltics AS vahel projekteerimise ja ehituse töövõtuleping moodulhoonete tootmishoone ning hoonet ümbritsevate välisrajatiste rajamiseks Rae tehnopargis, aadressil Gaasi tee 4 ja 6, Rae vald, Harjumaa.

Lepingu raames COMBICON OÜ poolt teostatavad ehitustööd hõlmavad 4000 ruutmeetri suuruse tootmishoone ja ligi 13 500 ruutmeetrise asfaltbetoonkatendiga teede ja platside välisala rajamist.


 Hoone valmimine on planeeritud 2018. aasta veebruari.
Algas kokasauna tehnopargi rajamine

5. juunil algasid Kokasauna tehnopargi taristu rajamise ehitustööd. Töid teostavad partnerid Teemees OÜ, Bygg & Maskin AS, LTV Projekt OÜ ja Viimsi Keevitus AS. Taristu projekteeris K-Projekt AS. Omanikujärelvalve Watercom OÜ